RAPTOR

12633760_181403972217003_134889211681787

Twarda i nadająca się do barwienia powłoka ochronna RAPTOR to trwała powłoka uretanowa, która zapewnia powierzchniom barierę ochronną, która wytrzyma najtrudniejsze sytuacje.

Opracowany w Wielkiej Brytanii RAPTOR ma na celu tolerowanie większości warunków klimatycznych, odporny, nie blaknie i nie „kreduje” nawet po latach spędzonych na słońcu. RAPTOR jest również wodoodporny i chroni powierzchnie przed rdzą, dzięki czemu idealnie nadaje się do powierzchni zanurzonych w wodzie, w tym w wodzie słonej.

Wszechstronność RAPTOR sprawia, że jest idealny do prawie każdego zastosowania. jest odporny na zarysowania i plamy oraz łatwy do czyszczenia, wystarczy go spłukać. Jego elastyczna formuła radzi sobie z uderzeniami bez pękania.

RAPTOR różni się od innych wykończeń i powłok ochronnych. Jest tańszy i szybszy niż lakierowanie proszkowe. A w przypadku zarysowania (co jest trudne!) RAPTOR można łatwo naprawić. Nie możesz tego zrobić z większością innych wykończeń i powłok ochronnych!

RAPTOR chroni najtrudniejsze powierzchnie przemysłowe, a także mniejsze powierzchnie, na których polegamy na co dzień. Jest trwały, wygląda świetnie i trwa długo.

Łodzie wędkarskie, Budowa Łodzi, Łódka Wędkarska, Wędkarstwo, Stocznia

E-Mail: caiman.boats.wloclawek@gmail.com

Tel: +48 608 254 267

  • Facebook Caiman Boats
  • Instagram Caiman Boats

Strona wykorzystuje pliki Cookies.

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com, Edited By: Mateusz Czachowski.